Ładowarki, wallboxy do Jeep Renegade 4xe
Jeep Renegade 4xe we własnym garażu to powód do dumy i radości. Nie dość, że z łatwością pokonuje wertepy, to jeszcze jest dużo bardziej przyjazny dla środowiska niż jego starsi bracia. Ładowanie Redegade’a wcale nie musi trwać całe lata świetlne, wystarczy, że zamiast domowego gniazdka będziesz korzystać z własnej, domowej ładowarki. Zdaniem naszych klientów najwygodniejszą opcją jest wallbox – choćby z uwagi na intuicyjną obsługę i bezproblemowy montaż. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wallboxów w sklepie AmperGo. Asortyment podzieliliśmy na ładowarki wewnętrzne i zewnętrzne o różnej mocy. W razie wątpliwości służymy pomocą.
Stacje ładowania do Jeep Renegade 4xe
Choć 44 kilometry zasięgu elektrycznego Jeepa Renegade 4xe wydaje się bardzo niewielkim dystansem, jego użytkownicy nie narzekają. Funkcja zmiany trybu jazdy z elektrycznego na spalinowy wedle potrzeb i wskaźników daje elastyczność i ogrom możliwości. Dzięki dynamicznemu rozwojowi elektromobilnej infrastruktury zasilanie akumulatorów na stacjach ładowania nie stanowi żadnego problemu. Wtyczka w Jeepach jest kompatybilna z większością ogólnodostępnych terminali. Warto dodać, że na stacji ładowania mocą 7,4 kW spędzi jedynie ok. 1 godz. 15 min.
Samochód elektryczny Jeep Renegade 4xe
Wygląd tego modelu jest bardzo charakterystyczny – ma surowy, nieco agresywny sznyt, czym zdecydowanie przyciąga wzrok. Wystarczy spojrzeć na kwadratowe nadkola, by wyrobić sobie o nim opinię. Jak na Jeepa, Renegade jest stosunkowo niewielki – mierzy 4236 mm długości, 1805 mm szerokości i 1692 mm wysokości, a jego minimalna masa własna wynosi 1770 kg. Spalinowy poprzednik Renegade’a to bliźniak Fiata 500X, z którym dzielił płytę podłogową FCA Small Wide 4×4. W hybrydzie zainstalowano akumulator o pojemności 11,4 kWh, przez co całość nieznacznie zyskuje na masie.
Podobnie jak w przypadku Compassa z tej samej serii 4xe, do wyboru są dwie wersje silnika spalinowego: o mocy maksymalnej 130 KM lub o mocy 180 KM. Różnią się one prędkością maksymalną (182 km/h vs 199 km/h) i przyspieszeniem do 100 km/h – 7,5 sek. vs 7,1 sek.
Jeśli chodzi o osiągi i parametry związane z 60-konnym silnikiem elektrycznym, mamy tu maksymalny moment obrotowy 250 Nm oraz zasięg 44 km. W efekcie układ hybrydowy dysponuje 520 Nm momentu obrotowego.
Na co może liczyć użytkownik zelektryfikowanego Renegade’a? Producent przekonuje, że na komfort i bezpieczeństwo. 60 systemów aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa stanowi dla kierowcy solidne wsparcie na każdym etapie podróży. Jest tu m.in. system ostrzegania przed kolizją, asystent pasa ruchu czy hamowanie awaryjne. Zadbano także o dostęp do najnowszych technologii i łączność z multimediami.
Ładowanie Jeep Renegade 4xe
Jaki jest czas ładowania w Jeepie Renegade 4xe z akumulatorem o pojemności 11,4 kWh?
- 1 godz. 15 min. przez ładowarkę o mocy 7,4kW;
- 2 godz. 30 min. przez ładowarkę o mocy 3,7 kW;
- 4 godz. 30 min. z gniazdka domowego.
Czas i moc ładowania można wybierać z poziomu ekranu lub aplikacji Smart. Co więcej, systemy eCoasting i eBraking wspierają ładowanie podczas jazdy.
Jeep Renegade 4xe cena
Na cenę Jeepa Renegade 4xe wpływają dwa czynniki: moc silnika i wersja wyposażenia. W salonach do nabycia Jeep z silnikiem 1.3 Turbo PHEV/190 KM (Longitude, Night Eagle, Limited i 80th Anniversary) lub 1.3 Turbo PHEV/240 KM (Trailhawk i S). W standardowym wyposażeniu i mocniejszej wersji silnika Jeep Renegade 4xe kosztuje 183 900 brutto.
Prosta obsługa
urządzenia
Ekologiczna i ekonomiczna
jazda
Bezpieczeństwo instalacji
i ludzi
Serwis
door-to-door
Produkty z Polski
i Europy
Przetestowane, wysokiej
jakości