Sprzedaż oraz montaż ładowarek do samochodów elektrycznych w Łodzi

Oferujemy sprzedaż oraz kompleksowy montaż stacji ładowania oraz ładowarek typu wallbox

Montaż stacji ładowania i ładowarek - Łódź

Potrzebujesz pomocy przy montażu ładowarki do samochodu elektrycznego w Łodzi? Postaw na fachowców i zgłoś się do nas!

Pod banderą AmperGo kryje się zespół profesjonalistów, wyspecjalizowanych w montażu wewnętrznych oraz zewnętrznych stacji ładowania do użytku zarówno komercyjnego, jak i prywatnego. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania, pomożemy dobrać odpowiedni model ładowarki i wykonamy trwałą, bezpieczną instalację, która zwiększy twoje zadowolenie z napędu elektrycznego.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich, zainteresowanych montażem ładowarek do samochodów elektrycznych w Łodzi i całym województwie łódzkim.

Widok na Łódź

Ładowarki do samochodów elektrycznych Łódź

Działamy na terenie całej Łodzi, m.in. na osiedlach:

Bałuty Centrum, Łagiewniki, Radogoszcz, Chojny, Chojny-Dąbrowa, Rokicie, Centrum, Ruda, Piastów-Kurak, Koziny, Stare Polesie, Retkinia Zachód-Smulsko, Śródmieście, Osiedle Katedralna, Widzew, Dolina Łódki, Stary Widzew, Zarzew, Andrzejów i okolicach.

Wtyczka - ikona
Łódź - mapa
Stacja ładowania - ikona

Łódź

Elektromobilność w Łodzi

Ochrona środowiska jest jednym z priorytetowych zadań władz miasta. Obowiązująca od 2018 roku Ustawa o elektromobilności i paliwach alternatywnych nakłada na samorządy obowiązek realizacji zadań na rzecz rozwoju motoryzacji zeroemisyjnej m.in. poprzez budowę infrastruktury sieci stacji ładowania oraz wymianę floty użytkowanych przez gminę samochodów na modele zasilane w stu procentach energią elektryczną.

I należy przyznać, że Łódź jest jednym z przodujących miast, jeśli chodzi o innowacje w tym zakresie. Miejscowość była gospodarzem pierwszej w Polsce konferencji Elektromobilność 2020, poświęconej perspektywom, rozwojowi i popularyzacji tematyki samochodów elektrycznych. Co więcej, w ramach projektu “Laboratorium Nowej Mobilności” władze zadeklarowały gotowość do testowania w praktyce pojazdów autonomicznych. Liczba publicznych stacji ładowania bezustannie rośnie, podobnie jak liczba mieszkańców, którzy decydują na zakup samochodów wyposażonych w silnik elektryczny lub hybrydowy. Infrastruktura ta nie jest jednak wciąż wystarczająco rozbudowana.

Z tego też powodu zakup własnej ładowarki do samochodu elektrycznego jest najbardziej racjonalną i opłacalną inwestycją, pozwalającą zmaksymalizować komfort z przemierzania miasta w sposób ekologiczny. By ułatwić klientom zakup stacji, uruchomiliśmy sklep internetowy AmperGo, w którym możesz wygodnie zamówić ładowarkę stojącą lub wallboxa wraz z możliwością montażu.

Dlaczego AmperGo?

Wysoka staranność i jakość pracy - ikona
Wysoka staranność
i jakość pracy
Elektrycy z kwalifikacjami - ikona
Elektrycy o
potwierdzonych
kwalifikacjach
Dobra znajomość asortymentu - ikona
Bardzo dobra
znajomość
asortymentu
Profesjonalne doradztwo - ikona
Możliwość skorzystania
z profesjonalnego
doradztwa
Łódzkie - ikona
Usługi montażowe
na terenie całego
województwa Łódzkiego
Wsparcie serwisowe - ikona
Kompleksowe
wsparcie serwisowe

Montaż ładowarki – zakres prac

  1. Darmowy audyt instalacji elektrycznej - wykonywany na życzenie klienta przed przystąpieniem do montażu ładowarki. Trwa zazwyczaj od 30 minut do 1,5 godziny i obejmuje m.in. sprawdzenie zabezpieczeń, przekroju i stanu przewodów oraz możliwości technicznych podłączenia ładowarki. W przypadku braku wykrycia przeciwwskazań nasz doradca tworzy ofertę, po której zaakceptowaniu przystępujemy do montażu.

  2. Wykonanie okablowania pod ładowarkę – polega na doprowadzeniu przewodu z rozdzielnicy elektrycznej do miejsca, w którym ma zostać zamontowana stacja ładowania oraz zabezpieczeniu go wyłącznikiem nadprądowym. W niektórych przypadkach możemy wykorzystać istniejącą już instalację, np. demontując nieużywane gniazdo trójfazowe i instalując w jego miejscu wallboxa. Tu także niezbędne okaże się dokładne przeanalizowanie zabezpieczeń i przekroju przewodów.

  3. Montaż ładowarki – po wykonaniu okablowania następuje podłączenie ładowarki do obwodu elektrycznego. Wszystkie prace odbywają się przy odłączonym napięciu i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

  4. Podłączenie ładowarki do prądu – instalator, po sprawdzeniu poprawności połączeń, uruchamia ładowarkę po raz pierwszy. Następnie wykonuje wszystkie niezbędne pomiary oraz programuje stację pod potrzeby klienta.

  5. Instruktaż w zakresie obsługi – teraz twoja ładowarka jest w pełni gotowa do pracy. Na zakończenie klient zostaje poinstruowany w zakresie prawidłowego korzystania z urządzenia. Nasz instalator odpowie również na wszystkie twoje pytania dot. serwisowania ładowarki oraz działań, które pozwolą wydłużyć jej żywotność.

Czas trwania prac montażowych wynosi zazwyczaj 1-2 dni robocze

Po zakończeniu instalacji zostaniesz rzetelnie przeszkolony w zakresie bezpiecznego użytkowania ładowarki.

Certyfikaty i atesty producenta

Montaż ładowarki samochodowej powinien być przeprowadzony przez specjalistę, legitymującego się świadectwem kwalifikacji SEP. Samodzielne podłączenie nie jest zalecane ze względów bezpieczeństwa oraz możliwość utraty gwarancji producenta. Doświadczenie oraz kwalifikacje instalatorów AmperGo dają ci pewność co do zachowania pełnej gwarancji, oraz niezawodnej pracy ładowarki.

Certyfikat autoryzowanego partnera - Elektroautomatyka Certyfikat autoryzowanego partnera - PRE Edward Biel Certyfikat autoryzowanego partnera - Vestel

Cennik montażu ładowarki do samochodu elektrycznego

Całkowity koszt montażu stacji ładowania w AmperGo obejmuje:

Samochód elektryczny w trakcie ładowania

Ostateczna cena okablowania oraz montażu zależna jest od wielu czynników. Zaliczamy do nich m.in. ilość zużytego materiału oraz czas, który nasz specjalista musi poświęcić na wykonanie instalacji. Dlatego też niezmiernie zachęcamy do skorzystania z darmowego audytu, podczas którego przedstawimy ci wstępny kosztorys całej inwestycji.

Stacja ładowania - ikona

Cena za montaż ładowarki

od 799 zł brutto

Cennik montażu

Podstawowy montaż uwzględnia:

Ładowarki do samochodów elektrycznych

Pamiętaj, że montaż ładowarki stojącej najczęściej jest droższy niż montaż ładowarki ściennej.

Wiąże się to głównie z potrzebą wykonania osobnego fundamentu, stanowiącego oparcie dla słupka i większą ilością czasu, który musi poświęcić instalator. Na ogół niezbędne są przynajmniej dwie wizyty instalatora w określonym odstępie czasu, aż do związania się betonu.

Gdzie zamontować stację ładowania?

Przed wyborem miejsca montażu ładowarki należy mieć na uwadze, że musi ono być zgodne z wszystkimi wytycznymi, zawartymi w normach elektrycznych oraz przepisach budowlanych. Mając je na uwadze, nasz monter pomoże ci wybrać najlepszą pod względem twojej wygody lokalizację.

Pamiętaj, że przed przystąpieniem do montażu niezbędna będzie również informacja o mocy przyłączeniowej twojej instalacji – zbyt niska będzie wymagała zwiększenia oraz wymiany przewodów i zabezpieczeń.

Najpopularniejsze moce ładowarek:

  • 3,7 kW (1 faz., 16 A)
  • 7,4 kW (1 faz., 32 A)
  • 11 kW (3 faz., 16 A)
  • 22 kW (3 faz., 32 A)

Natężenie prądu oraz odległość od rozdzielnicy są najważniejszymi czynnikami, determinującymi przekrój przewodu, który przeprowadzimy z rozdzielnicy do wybranego miejsca montażu. W większości instalacji jednofazowych na ogół rekomendujemy użycie przekroju minimum 10 mm2 z uwagi na dużo wyższe obciążenie, przypadające na jedną fazę, niż w przypadku instalacji trójfazowych, pozwalających obniżyć przekrój żył nawet do 4 mm2.

Moc 3,7 KW - ikona

3,7 kW (1 faz.)

minimum 4 mm2
Moc 7,4 KW - ikona

7,4 kW (1 faz.)

minimum 10 mm2
Moc 1 KW - ikona

11 kW (3 faz.)

minimum 4 mm2
Moc 22 KW - ikona

22 kW (3 faz.)

minimum 10 mm2

Polecane ładowarki samochodowe

Chcesz mieć pewność, że wybrałeś optymalny model ładowarki?

Skontaktuj się z nami i zapytaj o rekomendowany model stacji ładowania.

12 400 42 80

Jak bezpiecznie korzystać ze stacji ładowania?

Bez obaw. Nowoczesne stacje ładowania są w stanie pracować całkowicie bezpiecznie nawet podczas intensywnych opadów deszczu. Stosowane w nich zabezpieczenia oraz całkowicie szczelna konstrukcja, wykonana z materiałów izolacyjnych, nie wymagają używania środków ostrożności, takich jak izolowane rękawice czy obuwie. Należy jednak zwrócić uwagę, by podczas podpinania kabla do samochodu lub ładowarki, do jego końcówki nie przedostała się woda.

Montaż ładowarek i stacji ładowania w Łodzi - realizacje

Swoją działalność prowadzimy na obszarze Łodzi i całego województwa łódzkiego, wykonując kompleksowy zakres prac, związanych z dostawą i montażem stacji ładowania dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie instalacji punktów ładowania na posesjach prywatnych i w przestrzeniach publicznych, firmowych oraz hotelowych. Zadzwoń już dziś i zacznij cieszyć się wszystkimi zaletami posiadania własnej stacji stojącej lub wallboxa!

Ładowarka na parkingu centrum handlowego
Samochód elektryczny podłączony do ładowarki
Dwaj mężczyźni w trackie montażu ładowarki
Nowo zamontowana ładowarka Vestel
Ładowanie samochodów elektrycznego

Ładowarki do samochodów elektrycznych – door-to-door

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, świadczymy kompleksowe usługi door-to-door. Doradzamy, jaką ładowarkę wybrać, dowozimy sprzęt pod wskazany adres i przeprowadzamy szybki oraz sprawny montaż.

Usługę door-to-door realizujemy na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego. Zapraszamy do kontaktu!

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści oraz dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.